قوانین و بهره برداری از سایت

قوانین و مقررات سایت مرکز خوشنویسی بین الملل

بند ۱

هر گونه کپی برداری و یا به هر شکل مشابه از مطالب و محتوای سایت پیگرد قانونی دارد. این امر شامل مطالب نوشتاری سایت، طراحی محصولات مرکز و اسامی می گردد.  این مقررات در چهارچوبی منسجم در این بخش درج گردید.

قوانین و مقررات فروشگاه سایت مرکز خوشنویسی بین الملل

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت مرکز خوشنویسی بین الملل را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین (یا اعمال کوپن تخفیف در صورت اضافه نمودن توسط سایت) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط مرکز خوشنویسی بین الملل

قسمت چهارم: ارسال کالا در تهران توسط مرکز خوشنویسی بین الملل با پیک و تقبل هزینه به عهده خریدار می باشد.

قسمت پنجم: کالاهای خریداری شده که قصد دریافت آن را با پست جمهوری اسلامی ایران را دارند مبلغ بیست هزار تومان بایت ارسال کالای به هزینه کل اضافه می گردد.

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مرکز خوشنویسی بین الملل حق دارد سفارش را باطل کند.

بند ۳

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند ۴

شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مرکز خوشنویسی بین الملل به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۶

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد

https://ilcc.ir/shop

     

    Call Now Buttonارتباط با ما